تعریف منوی اصلی

راهنماي استفاده از نرم افزار آذران ديزاين نگارش7.4.4

شركت آذران وب جهت ايجاد و مديريت وب سايت با قابليتهاي منحصر به فرد نرم افزار آذران ديزاين ورژن7.4.4 را ارئه كرده است .اين نرم افزار اولين CMS کاملا ايراني بر اساس آخرين تکنولوژي روز (Web2 ) مي باشد و قابليت ايجاد حرفه اي ترين وب سايت ها را ظرف مدت چند ساعت حتي به افراد مبتدي مي دهد و مي توانند اغلب سرويس هاي مورد نظر خود را توسط اين نرم افزار در وب سايت خود قرار دهد .
تمامي پکيجها شامل :
. يکسال بروزرساني آنلاين بصورت رايگان
. پشتيباني رايگان از 6ماه تا يکسال با توجه به پکيج انتخابي
. يکسال سرويس هاستينگ رايگان با توجه به پکيج انتخابي
. دريافت سرويس پک آنلاين ، مادام العمر رايگان

مقدمه :

سیستم آذران دیزاین یک سیستم جامع مدیریت وب سایت می باشد که مبتنی بر درک مستقیم طراحی شده است . در این نگارش بر خلاف اکثر نرم افزارهای مدیریت وب سایت رایج در ایران این امکان را برای مدیر سایت فراهم می کند که از هر ماژول خروجی های مختلفی را در صفحات سایت استخراج کند.
((ماژول به عبارت ساده عبارت است از یک سری برنامه های از پیش آماده شده که مدیر سایت تنها تنظیمات و عناوین آن را مشخص می نماید و بقیه موارد بصورت هوشمند توسط سیستم ساخته می شود. به عنوان مثال ماژول اخبار که مدیر سایت تنها نحوه نمایش ماژول را مشخص می کند و در هنگام نمایش سیستم بصورت خودکار، تنظیمات و Paging آن در سایت را انجام می دهد ))
همچنین عمده ترین و مهمترین ویژگی این نگارش قابلیت ناحیه بندی (Zone) در صفحات می باشد و شما قادر خواهید بود در هر کدام از این نواحی بنا به نیاز خود ماژول مربوطه را قرار دهید. (در بخش ماژولها با این مورد بیشتر آشنا خواهید شد) در عین حال این سیستم بسیار مناسب برای افراد مجرب و حرفه ای نیز می باشد ، این سیستم می تواند به عنوان راه‌حلی جامع در اختیار گروه های طراح وب سایت قرار گیرد .