Untitled Document

راهنماي استفاده از نرم افزار آذران ديزاين

از آنجا که شرکت آذران وب در طی سال های گذشته نسخه های مختلفی از نرم افزارهای مدیریت محتوای وب سایت (CMS) طراحی نموده و به بازار عرضه کرده است ، برخی از مشترکین همچنان از نگارش های قدیمی تر و مربوط به سالهای گذشته نرم افزار مدیریت وب سایت آذران وب استفاده می نمایند.
یکی از پر طرفدارترین و پر فروشترین نرم افزارهای مدیریت محتوا شرکت آذران وب یا همان آذران دیزاین، نرم افزار CMS نگارش 6 میباشد.
علیرغم اینکه از فروش این نسخه نرم افزار بیش از 5 سال میگذرد اما بسیاری از مشترکین همچنان از این نرم افزار استفاده می نمایند ، به همین دلیل راهنمای نسخه نرم افزار مدیریت وب سایت ورژن 6 را جهت دانلود در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.
با توجه به استقبال مشتریان از این نرم افزار، مارا برآن داشت تا نرم افزار آذران دیزاین را براساس نیازهای مشتریهایمان با آخرین تکنولوژی های روز سفارشی نماییم. هم اکنون این شرکت افتخار دارد تا از آخرین نسخه ی نرم افزار مدیریت محتوای وب سایت خود تحت عنوان نرم افزار مدیریت محتوای وب سایت نگارش 8.0 با قابلیت های منحصر به فرد خود و با کیفیت بالا رو نمایی کند.
همچنان این محصول را بر اساس کیفیت بالای تولید شده ، توسط دفتر اروپا خود در خارج از ایران عرضه کرده و بر اساس آخرین اطلاع رسانی ، جهت ارائه سرویس بالاتر ، وخدمات مشتری مداری ،شرکت آذران وب شعبه استان البرز خود را راه اندازی کرده است.
از این رو به مشترکین گرامی شرکت آذران وب که از ورژن های قدیمی تر نرم افزار مدیریت وب سایت (CMS) استفاده مینمایند پیشنهاد میگردد که با ارتقاء نرم افزار خود به نگارش 8.0 نرم افزار مدیریت وب سایت، سیستم خود را با تکنولوژی و امکانات روز همگن سازند.

دانلود راهنمای نرم افزار نگارش 6.0

discount