سئو در آذران وب|سئو چیست؟

سئو چیست؟

طبق آمار ، گوگل محبوب ترین موتور جستجو دنیا می باشد . از این رو بیشتر مفاهیم سئو استفاده شده در تمام مقالات و مطالب بر اساس استاندارد های گوگل می باشد ولی جایی برای نگرانی نیست که بیشتر این استاندارد ها برای تمام موتور های جستجو در دنیا ثابت می باشد .
شما متنی را در بخش جستجو گوگل تایپ می کنید و دکمه جستجو را کلیک می کنید ، بر اساس متن جستجو شده توسط شما گوگل لیستی از سایت ها را به شما ارائه می دهد . الگوریتم های بسیار پیچیده و بزرگی برای ارائه این لیست به شما کمک می کنند . این الگوریتم ها بر اساس داده هایی که روبات های گوگل از وب سایت ها به دست می آورند شروع به پردازش می کنند و خروجی این می شود لیست سایت هایی که شما مشاهده می کنید .
تجربه و آمار ثابت کرده است که بازدید کنندگان سایت گوگل بالای 70 درصد حتی به صفحات دوم و سوم مراجعه نمی کنند پس رقابت بسیار سخت شده . شما باید صاحب وب سایتی باشید که با در نظر گرفتن کلمات کلیدی خوب بتوانید در این رقابت در صفحه اول گوگل حضور داشته باشید و مطمئن شوید که به این طریق می توانید بازدید بالایی را از گوگل داشته باشید .

ایجاد محتوای مناسب

مهمترین راه برای گرفتن بیشترین ترافیک ممکن، ایجاد محتوای مناسب شما میباشد. روش های مختلفی برای انجام این کار وجود داشته و به علاقه ی شما بستگی دارد. همان طور که می دانیم، گوگل محتوای متنی را از هر چیزی بیشتر دوست دارد، اما مردم همه چیز را دوست دارند. هر دوی آنها خوب است، اما اگر گوگل از کار شما خوشش بیاید، در آن وقت بیشترین بهره را خواهید برد. در این قسمت قصد پوشش نوشتار را داریم.
نوشتار فوق العاده مهم است، زیرا گوگل آن را به راحتی می خواند و موتور جستجوی گوگل بر پایه ی کلیدواژه هایی است که مردم می نویسند . سه راه برای قرار گرفتن در سه رتبه اول گوگل وجود دارد: وبلاگ ها، مقالات، نشریات زیرا گوگل محتوای تازه را دوست دارد. این موضوع در مورد وبلاگ هایی که خارج از سایت نوشته می¬شوند و به طور مستقیم به وب سایت شما متصل نیستند نیز صدق میکند. و هم چنین در مورد مقالات نوشتاری و نشریات نیز این چنین است

فرق بین وبلاگ ، مقالات و انتشار اخبار چیست؟

برحسب محتوا شاید فرقی نداشته باشند ، اما براساس جایی که پست میشوند به طور متفاوتی برچسب میشوند. یک پست وبلاگ در وبلاگ شما یا دیگران نوشته و پست میشود. یک مقاله به یک وب سایت مقاله نویسی یا یک مجله ی آنلاین ارسال کنید. و اخبار در یک سرویس خبری قرار میگیرد. هر سه بر اساس جایی که آنها را قرار میدهید ویژگی های مخصوص به خود را دارند. اما میتوانند حاوی اطلاعات یکسانی باشند. چه چیزی باعث شهرت این مقالات و پست های وبلاگ میشود؟ - چرا عنوان برای شما جذاب است؟ - مقاله چطور نوشته شده است؟ - از تصاویر استفاده کرده است یا ویدئو؟ - بر روی چه پلات فرمی پست شده است؟ - نویسنده در چه جاهای دیگری پست میگذارد؟ - چند مدت است؟ - بهترین و مشهورترین این سایت ها را پیدا کرده و از تکنیک های آنها در نوشتار خود استفاده کنید.