نرم افزارهای رایگان طراحی وب سایت

شرکت آذران وب با داشتن امکانات در زمینه نصب و آموزش نرم افزارهایی از قبیل جوملا، ورد پرس، پی اچ پی نیوک و دات نت نیوک قصد دارد بازدید کنندگان را در حل مشکلات نرم افزاری یاری.

صفحات وب از کدهای HTML تشکیل شده است و می توان این کدها را با هر ویرایشگر متن ساده ای مانند notepad نیز نوشت. اما ویرایشگرهای قوی تری برای ایجاد سهولت در کار طراحی وب ایجاد شده اند که علاوه بر سرعت در کدنویسی، باعث بالارفتن دقت در نوشتن کدها نیز میشوند و گاهی ایرادات شما را نیز در کدنویسی میگیرند. برخی از Editorها فقط امکان کدنویسی را برای شما فراهم میکنند، اما برخی دیگر به شما این امکان را میدهند که بصورت ویژوال به طراحی صفحات خود بپردازید و المان ها را راحت تر روی صفحه وب خود قرار دهید. این کار باعث می شود شما بتوانید طراحی صفحات وب خود را به صورت دلخواه انجام دهید. بنابر این شرکت آذران وب در این قسمت سعی دارد شما را با نحوه نصب و کار با نرم افزارهای مختلف طراحی وب سایت آشنا نماید.
شما می توانید از طریق آموزشی که شرکت آذران وب در اختیار شما قرار می دهد به راحتی از نرم افزارهای جوملا، وردپرس، پی اچ پی نیوک و دات نت نیوک در طراحی وب سایت خود کمک بگیرید.