ساخت زیر دامنه

CRM آذران وب و ویژگی های آن

شرکت آذران وب به طور فعال از سال 1379 در زمینه ثبت دامین، هاستینگ ، سرورهای اختصاصی ( در کانادا و ایران )، طراحی نرم افزار های اختصاصی تحت وب ، پیاده سازی بانک های اطلاعاتی ، تولید سیستم های یکپارچه تحت وب فعالیت داشته و یکی از نخستین شرکت های تولید نرم افزار داخلی در مقوله نرم افزار سیستم مدیریت محتوا، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ، پرتال سازمانی و اتوماسیون اداری می باشد.
آذران وب مفتخر است با داشتن غریب بر 5000 مشترک یکی از قطب های نرم افزاری ایران و کشورهای آسیایی باشد.گذشته از این توانسته است به مدت 8 سال به طور مستمر ، حضور پررنگ در نمایشگاه الکامپ داشته و در نهایت تندیس رقابتی ستاره های فناوری کشور را در سال1389 از آن خود نماید. هم اکنون آذران وب یکی از معدود اعضای شورای عالی انفورماتیک ایران با رتبه بندی مشخص در این زمینه می باشد.
داشتن تمام اطلاعات مشترک در مورد خدمات قبلی و هزینه های پرداختی(جهت قراردادن تخفیفات خاص،ارائه پیشنهاد محصولات/خدمات جدیدتر به مشتری و... در نظر گرفته شود. علاوه بر این یکپارچگی و هماهنگی اعضای داخلی که منوط به داشتن یک زیرساخت درست از جهت دسترسی به اطلاعات مشتریان،ارجاع مشترک به بخش های متفاوت،امکان ضبط مکالمات،امکان کنترل بازاریاب ها و ... نیز بسیار مهم است. این همه فقط با CRM آذران وب امکان پذیر است.

سیستم کاملا وب بیس (Web Base)

نرم افزار آذران وب این امکان را به تمام کاربران خود می دهد که چنانچه نرم افزار آنها روی هاستینگ آنها نصب شده باشد،از هر جایی بتوانند وارد صفحه شخصی خود شده و به کارهای خود رسیدگی کنند.
این بدین معنی نیست که این نرم افزار نمی تواند روی شبکه یک مجموعه و یا یک سیستم نصب گردد، بلکه هر دو امکان برای مشترکین CRM آذران وب فراهم است.

امکان گسترش و تغییر پذیری

نرم افزار CRM نرم افزاری استاندارد بوده که بر اساس نیاز های کلی کاربران برنامه نویسی و ارائه می گردد. اما چنانچه نیاز های مجموعه ای خاص تر و متفاوت تر گردد،آذران وب می تواند با بررسی این ویرایش و تغییرات در سیستم خود،جمع بندی مناسبی از این سیستم داشته و سیستم شما را Customized شده و اختصاصاً برای شما آماده سازی نماید.

ورود و خروج سریع اطلاعات

ورودی و خروجی اکسل یکی از راه حل های آذران وب برای این نیاز است. تمامی اطلاعات مشترکین شما با وارد کردن اطلاعات در نمونه موجود در سیستم،با یک کلیک وارد و پیام " ورود اطلاعات با 0 خطا به انجام رسید" روی صفحه شما به نمایش در خواهد آمد. این فرآیند در مورد پیش فاکتورها،فاکتورها،محصولات و خدمات و قیمت ها نیز صادق است.
نکته مهمی که CRM آذران وب را متمایز تر می کند،امکان ورود و خروج اطلاعات برای دو نوع کاربر است: کاربر عادی و نمایندگان. این یکی از ویژگی های منحصر به فرد CRM آذران وب است.

امکان تعریف شرکت و شعب

چنانچه کارخانه شما در حوالی شهر و دفتر فروش و دفتر مرکزی شما در دو نقطه مختلف شهر واقع شده است،نگران یکپارچگی و هماهنگی اطلاعات خود نباشید.
در نرم افزار CRM اذران وب این امکان فراهم آمده است تا کاربران در پکیج های بالاتر،امکان تعریف شعبه های مختلف با تیم های متفاوت را داشته،و روندی مشخص و منظم خود را در برنامه اجرائی شرکت و گزارشات تفکیکی و ترکیبی خود در دست داشته باشند.

تعریف گردش کاری

جریان کاری،گردش کاری و یا Work Flow Engine یکی از مهم ترین سر فصل های نرم افزار CRM حرفه ای است. از انجا که در هر مجموعه،جریان های کاری مختلفی وجود دارند،برای کنترل روند انجام آنها این فرآیند پدیدآمده است.
با این قابلیت این امکان فراهم است تا نامحدود جریان کاری ساخته شود،روند آن توسط مدیر کنترل شود(آیا بر اساس جریان تعریف شده،اقای X وظیفه خود را در تاریخ مقرر به انجام رسانده یا خیر؟) و بر اساس جریان ساخته شده پس از تایید انجام توسط هر کاربر به کاربر بعدی منتقل شده و در نهاست از آنها گزارش گرفته شود.
اینها همه در نرم افزار CRM آذران وب قابل دسترس است.

AVL Tracking/Personal Tracking :روش های بکر بازاریابی

این سرویس موقعیت یاب است، تشکیل شده از GPS module and GSM/GPRS module با دقت بالا. این سرویس می تواند براساس ماهواره های GPS و تحت شرایط دینامیک، اطلاعات دقیق و صحیح مکان را در اختیار شما قرار دهد. با این ویژگیها، می توان برای اهداف امنیتی و سایر موارد از جمله موقعیت یابی و حفظ امنیت اموال، استفاده کرد.
کنترل کلیه مسیر حرکت پرسنل ، تنظیم محدوده جغرافیایی ، جهت اجرای استراژی شرکت ها و سازمانها و گزارش از نحوه عملکرد افراد و نمایش موقعیت فیزیکی بصورت زنده و مشخصات فرد مذکور و ... از پارامترهای بسیار مهم برای شرکت های بزرگ و مویرگی میباشد ، که توسط نرم افزار CRM آذران وب این بستر فراهم شده است .
با توجه به اهمیت ردیابی ناوگان حمل و نقل مجموعه این زیر ساخت ، با امکان آرشیو گزارشات و نمایش زنده ، مشخصات راننده و اطلاع رسانی در نرم افزار CRM آذران وب این بستر فراهم گردیده است که در نهایت راندمان بهره وری از ناوگان شرکت به 100 درصد خواهد رسید و این در نهایت به کارآمدی بهتر مجموعه کمک خواهد کرد

قابلیت اتصال به VOIP

شبکه های مخابراتی به عنوان جزء جدایی ناپذیر زندگی امروز بیشترین سهم را در تبادل اطلاعات و اخبار بر عهده دارند. این فن آوری که قدمتی بیش از 100 سال دارد، صورت پیشرفته تری به خود گرفته و خود را با نیازهای جدید تطبیق داده تا به صورت امروزی درآمده است. در جایی که اطلاعات منتقل شده بر روی شبکه های کامپیوتری شکل صوتی به خود بگیرند VOIP مطرح می شود. البته شایان ذکر است که برای داشتن یک ارتباط از نوع VOIP ضروری است بستر شبکه ای مطمین برمبنای پروتکل IP وجود داشته باشد. حال با توجه به این که بزرگ ترین شبکه بر پایه IP شبکه اینترنت است، به طور معمول از این فن آوری به عنوان منتقل کننده صدا بر روی شبکه اینترنت یاد می شود.
انواع مکالمات با استفاده از VOIP با تفکیک کاربران نهایی گفت وگوهای صوتی به دو شکل دستگاه متصل به شبکه IP و دستگاه متصل به شبکه مخابراتی سنتی، سه نوع مکالمه را می توان متصور شد:
1) ابزار VOIP با ابزار VOIP: طی این مکالمه دو وسیله که به شبکه مبتنی بر IP متصل هستند با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. (نمونه این حالت سرویس Point - Point مابین دفاتر نمایندگی می باشد.)
2) ابزار VOIP با تلفن معمولی: در این نوع مکالمه وسیله متصل به پروتکل IP با دستگاه تلفنی که به شبکه مخابراتی سنتی متصل است ارتباط برقرار می کند. در این صورت یک دستگاه متصل به IP نقش واسط را در تبدیل اطلاعات از شبکه IP به شبکه مخابراتی سنتی به عهده دارد. (نمونه این حالت تماس سرویس فعلی 50 می باشد.)
3) تلفن سنتی با تلفن سنتی : این نوع مکالمه به طور معمول به دلیل مسافت بالای بین دو فرد برقرار کننده مکالمه و به منظور صرفه جویی در هزینه گفت وگو شکل می گیرد. در این نوع ارتباط هر یک از دو تلفن توسط شبکه مخابراتی سنتی به یک دستگاه متصل به شبکه IP مرتبط می شوند و ارتباط VOIP بین این دو دستگاه کمکی شکل می گیرد. ارتباط تلفنی با استفاده از کارت های تلفن رایج در بازار از این نوع است. (نمونه این حالت سرویس فعلی 80 و سرویس تماس بین المللی از منزل می باشد.)

سیستم گزارشگیری فوق پیشرفته و ترکیبی

چنانچه در مجموعه شما،عادت ارائه گزارش از جمله گزارش عملکرد،پرداخت ها و فروش،حساب ها و ... وجود ندارد مطمئنا ضریب خطای مسیر طی شده مجموعه شما بالاست چراکه چنانچه هیچ گزارشی برای فعالیت های انجام رسیده موجود نباشد،نتیجه ای قطعی و درستی نیز موجود نخواهد بود.
CRM آذران وب با سیستم گزارشگیر فوق حرفه ای خود این امکان را میسر می سازد تا گزارشات نامحدود و تفکیک شده از فروش،حساب های بانکی و نحوه پرداخت،تماس ها ،بازاریابی،فعالیت کاربران و تیم ها،اطلاعات مشتریان و حتی جریانهای کاری گرفته شود.
تین گزارشات وی توانند به شکل معمولی و یا ترکیبی،با در نظر گرفتن چندین المان به انجام رسیده و گزارشات به شکل های مختلف(نموداری،عددی و ...)نمایش داده می شوند.